Kan ik mijn termijndeposito eerder beëindigen?

Is de bedenktijd van 14 dagen verstreken? Dan kunt je je termijndeposito niet meer beëindigen tijdens de looptijd. Alleen in sommige gevallen is het mogelijk je termijndeposito eerder te beëindigen. Dat kan in de volgende situaties: Voorwaarde is dat bij het openen van het termijndeposito de gebeurtenis of situatie nog niet bekend was. Wij vragen in deze situaties altijd om een bewijsstuk. Wij brengen geen kosten in rekening bij het beëindigen van je termijndeposito. Meer informatie leest u in artikel 2.2 van onze Voorwaarden Sparen.
Wij gebruiken cookies om het bezoek aan onze website gemakkelijk te maken. Bezoek je onze website, dan ga je akkoord met deze cookies